Hrajeme

Improshow

Show složená z improvizovaných scének hraných v rámci jednotlivých kategorií *, podle daných pravidel. Vystupují herci, konferenciér (uvadeč), hudebník a publikum. Diváci mají v rukou moc určit téma, prostředí a další okolnosti následující kategorie. Výběr kategorií zná dopředu pouze konferenciér.

Představení v délce 60 min., nebo 120 min. s přestávkou.

 

*KATEGORIE = rámec pravidel pro danou scénku

např. můžeš použít pouze určitý počet slov; po zaznění zvukového signálu změň svou předchozí výpověď atd.

Improvizační zápas

Dva týmy herců se utkají v divadelním souboji v improvizačních kategoriích. Nestranný hlavní rozhodčí a dva pomocníci vybírají kategorie a dohlížejí na dodržování pravidel hry. Diváci průběžně hlasováním rozhodují, který tým se jim líbil v dané scénce více.

Představení v délce 120 min. s přestávkou.

Telenovela

Diváci určí název telenovely, na hercích je pak zazpívat její úvodní znělku a zahrát čtyři díly.

Jednotlivé díly jsou proloženy krátkými vstupy ze zpravodajství, teleshoppingu a chvilkou poezie. Jedná se o tzv. longformu (delší formu) improvizace, kdy na sebe jednotlivé díly, děj a postavy musí logicky navazovat.

Představení v délce 60 min. (lze kombinovat s 60 min. Improshow)

Večerní zprávy

Střední až dlouhá forma improvizace. Zpravodajský pořad sestavený ze zpráv, jejichž témata určují diváci před začátkem představení. Jednotlivé zprávy jsou ztvárněny pomocí různých improvizátorských dovedností. Témata znají pouze herci ve “studiu”, ostatní herci se je dozvědí až průběhu pořadu.

Představení v délce 60 minut (lze kombinovat s 60 minut Improshow)

 

Váháte jakou formu si vybrat? Kontaktujte nás, můžeme nakombinovat i zdánlivě nekombinovatelné. Jsme přeci improvizátoři a u nás je vše možné!